Abonneren  Inloggen

Home of Print van HEIDELBERG wint Red Dot Award

5 november 2025

HEIDELBERG heeft zijn jubileumjaar bekroond met het winnen van de gerenommeerde Red Dot Award voor het Print Media Center (PMC), beter bekend als Home of Print, in Wiesloch-Walldorf in Duitsland. HEIDELBERG won de "Brands & Communication Design 2025"-prijs in de categorie "Retail Design – Showrooms".

In juni 2025 heropende HEIDELBERG het PMC als Home of Print, als onderdeel van de festiviteiten rond het 175-jarig bestaan ​​van het bedrijf. Het bedrijf nodigde ruim 1500 internationale gasten uit voor de opening.

Gepersonaliseerde presentaties

Home of Print beslaat een oppervlakte van 9.000 m². Bezoekers kunnen complete end-to-end oplossingen voor verpakkingen, etiketten en commercieel drukwerk in actie zien en deze testen op basis van hun eigen specifieke vereisten. Jaarlijks vinden er zo'n 1.000 gepersonaliseerde presentaties plaats. Daarnaast verzorgt HEIDELBERG jaarlijks zo'n 100 rondleidingen in het PMC voor bezoekers van merkfabrikanten, scholen, universiteiten en aanverwante sectoren. Ook worden er trainingen georganiseerd voor het serviceteam van het bedrijf.

​‘Fantastische erkenning’

‘Met het Home of Print Customer Experience Center heeft HEIDELBERG een uniek platform gecreëerd dat onze klanten niet alleen het potentieel van ultramoderne printtechnologieën voor hun bedrijfsmodel laat zien, maar ook de groeistrategie van het bedrijf weerspiegelt’, aldus Dr. David Schmedding, Chief Technology & Sales Officer bij HEIDELBERG.

‘Onze klanten zijn enorm onder de indruk en de Red Dot Award is een fantastische erkenning van onze toewijding aan het creëren van een nieuw soort gepersonaliseerde klantervaring in onze branche – een ervaring waarvan we ervan overtuigd zijn dat deze optimaal aan de markteisen voldoet’, voegt hij eraan toe.

​‘Het ontwerp en de apparatuur zetten nieuwe normen op het gebied van een gepersonaliseerde klantervaring. Dit legde de basis voor het winnen van de prijs’, aldus HEIDELBERG. Alle winnaars worden later deze maand officieel bekendgemaakt op de Red Dot-website.

Bron en foto’s: HEIDELBERG


​​​​​​Ontvang wekelijks de gratis PRINTmatters nieuwsbrief in je inbox